Telefony wewnętrzne

Telefon:

21   Dyrektor szkoły - mgr inż. Irmina Wojciechowska
24   Wicedyrektor szkoły - mgr Małgorzata Stanowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
41   Wicedyrektor szkoły - mgr Beata Szydłowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
32   Kierownik szkolenia praktycznego - mgr inż. Ilona Golik ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
32   Kierownik szkolenia praktycznego - mgr inż. Beata Duralska                                                   ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
22   Sekretariat - ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

23   Kadry
26   Księgowość