Telefony i kontakt

97-400 Polska

Telefony:

21   Dyrektor szkoły - mgr inż. Irmina Wojciechowska
24   Wicedyrektor szkoły - mgr Małgorzata Stanowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
41   Wicedyrektor szkoły - mgr Beata Szydłowska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
32   Kierownik szkolenia praktycznego - mgr inż. Ilona Golik ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
32   Kierownik szkolenia praktycznego - mgr inż. Beata Duralska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
20   Pedagog - mgr Agnieszka Langkamer ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
22   Sekretariat - ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

23   Kadry
26   Księgowość