Projekty unijne

Rozpoczynamy realizacjię III edycjii projektu "Europejskiej kwalifikacjie normą XXI w. - zagraniczne staże zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu bełchatowskiego". W wyniku rekrutacji do projektu zakwalifikowało się 8 uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz 5 - technik hotelarstwa (lista w załączeniu). Termin wyjazdu: 04 - 24.03.2018r..
Dla stażystów będą prowadzone szkolenia przygotowujące młodzież do wyjazdu na staże zagraniczne wg załączonego harmonogramu.

Harmonogram - pobierz

Lista uczestników - pobierz

 


 

W roku szkolnym 2016/2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Bełchatowie przystąpił do realizacji projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego:

  •  "PRAKTYKA CZYNI MISTRZA - specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie".
  • „Europejskie kwalifikacje normą XXI w. – zagraniczne staże zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu bełchatowskiego”

 

W ramach projektu "Praktyka czyni mistrza - specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie"  rozpoczął się III semestr zajęć specjalistycznych.

 

 

W związku ze zmianą planu lekcji od 16.10.2017r. zmianie uległy harmonogramy zajęć specjalistycznych realizowanych w ramach projektu "Praktyka czyni mistrza- specjalistyczne zajęcia i staże dla uczniów Technikum Mechanicznego w Zelowie i Technikum Ekonomiczno - Hotelarskiego w Bełchatowie".

Aktualne harmonogramy w załączeniu.

 

 

ZAJĘCIA BARMAŃSKIE I KELNERSKIE   gr. 1 - pobierz

 

ZAJĘCIA BARMAŃSKIE I KELNERSKIE    gr. 2 - pobierz

 

PROCESY LOGISTYCZNE Z ELEMENTAMI OBSŁUGI KLIENTA   gr.1 - pobierz

 

PROCESY LOGISTYCZNE Z ELEMENTAMI OBSŁUGI KLIENTA   gr.2 - pobierz

 

GRAFIKA KOMPUTEROWA  - pobierz